هشدار بغداد زندان زندگی مدینه زندانی

هشدار: بغداد زندان زندگی مدینه زندانی فرزندان امام موسی بن جعفر الکاظم ملقب به ابوابراهیم

گت بلاگز فضای مجازی کاربران از توهین و تخریب دیگران در اینترنت خودداری کنند

رئیس پلیس فتا استان خوزستان از پیگیری به پرونده‌ای خبر داد که در آن فردی اقدام به انتشار مطالب کذب و خلاف واقع علیه متشاکی در یکی ازشبکه‌های اجتماعی نموده ب

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ سرهنگ حسنوند در این باره گفت : چندی پیش یکی از شهروندان با مراجعه به پلیس فتا اظهار داشت، شخص ناشناسی در اینترنت اقدام به انتشار مطالب کذب و توهین و افترا به بنده و محیط کاری اینجانب نموده و باعث هتک حیثیت و از دست رفتن اعتبار شغلی ام شده است است.

عبارات مهم : پرونده
وی افزود : با توجه به بیانات شاکی و مشاهدات صورت گرفته، پرونده جهت انجام کارها مورد نیاز در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: بعد از بررسی های انجام شده است بر روی پرونده و استفاده از شگردهای پلیسی آخر متهم شناسایی گردید و به دستور مقام محترم قضایی مبنی بر احضار متهم به این پلیس فراخوانده شد.

سرهنگ حسنوند گفت: بعد از بازجویی های فنی صورت گرفته به وسیله افسران این پلیس متهم در ابتدا منکر بزه ارتکابی خود می شد، لیکن هنگامی که با ادله و مستندات کافی روبه رو شد لب به اعتراف گشوده و انگیزه خود از انجام این عمل را تخریب وجهه متشاکی عنوان نمود.

رئیس پلیس فتا استان خوزستان در آخر ضمن اشاره به تحویل متهم به مراجع قضایی افزود: متاسفانه با رشد روزافزون استفاده افراد جامعه از اینترنت این دسته از جرایم نیز به سرعت در حال زیاد کردن بوده و روزانه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … و وب سایت ها شاهد این هستیم که مطالب خلاف واقع در حال انتشار و به اشتراک گذاری می باشد.

سرهنگ حسنوند گفت: از این رو پلیس فتا از كلیه كاربران تقاضا دارد در صورت مشاهده موارد این چنینی از طریق سایت پلیس فتا به نشانى www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی آن را ثبت كرده و به این پلیس در پاکسازی هرچه زیاد اینترنت یاریی رسانند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: پرونده | اینترنت | فضای مجازی | پلیس فتا | رئیس پلیس فتا |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog