هشدار بغداد زندان زندگی مدینه زندانی

هشدار: بغداد زندان زندگی مدینه زندانی فرزندان امام موسی بن جعفر الکاظم ملقب به ابوابراهیم

گت بلاگز وب‌گردی چگونه به سرعت پولدار شویم؟

عبارت “ چگونه سریع پولدار شویم “ را تایپ کنید و دکمه‌ی جستجو را در رایانه‌تان بزنید. با این‌کار با انبوهی از راه‌های متفاوت (و مسخره) مواجه می‌شوید. همه‌چیز

چگونه به سرعت پولدار شویم؟

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، عبارت ” چگونه سریع پولدار شویم ” را تایپ کنید و دکمه ی جستجو را در رایانه تان بزنید. با این کار با انبوهی از راه های متفاوت (و مسخره) مواجه می شوید. همه چیز آن قدر هیجان انگیز و خوب است که بعید است درست باشند؛ و در بسیاری از مواقع، یا کلاهبرداری هستند یا دروغ. در نتیجه، بسیاری از مردم واقعا باور نمی کنند که راهی جهت سریع پولدار شدن وجود داشته باشد جز این که یک فامیل خیلی دور فوت کند و میلیون ها تومان جهت تان ارث بگذارد.

عبارات مهم : محصول
خوب، خبر این جاست – راه های اثبات شده است ی مختلفی وجود دارد تا سریع پولدار شوید بدون آن که احساس عذاب وجدان داشته باشید، ولی اکثر این راه ها آن قدر ها هم سریع نیستند.

در اینجا ۱۰ راه اثبات شده است که سریع پولدار شویم آمده است با ما همراه باشید

۱. یک کسب و کار راه بیاندازید

برای این که اطمینان حاصل کنید کسب و کار نوپای تان به موفقیت می رسد، می بایست باید ها کسب و کاری ذیل را به خاطر داشته باشید و آن ها را تمرین کنید:

– از کاری که می کنید لذت ببرید.

– کسب و کارتان را جدی بگیرید.

– برنامه ریزی کسب و کار را تمرین کنید.

– فاینانس تان را هوشیارانه مدیریت کنید.

– فعالانه در فعالیت های بازاریابی شرکت کنید.

– بر نیازهای مشتریان تان متمرکز شوید.

– از ترویج خود و کسب و کارتان خجالت نکشید.

– یک تصویر حرفه ای کسب و کار نشان دهید.

– خدمات فردی ارائه دهید.

– از فناوری های روز بهره بگیرید.

۲. در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید

زمین داری، قدیمی ترین نمایه ی ثروت هست. هنگامی که در ۲۰۰۸ عوض کردن اقتصادی شروع شد، املاک و مستغلات، سرمایه گذاران متمول زیادی را به خود جذب کرد. حتی امروز نیز، خرید، بازسازی و نهایتا فروش یک ملک راهی است مطمئن جهت کسب ثروت. به عنوان مثال، اگر وام ۲۰۰ میلیون تومانی گرفته باشید و ۵۰ میلیون تومان نیز از جیب خودتان جهت خرید یک ملک به قیمت ۲۵۰ میلیون تومان هزینه کرده باشید، آن گاه نهایتا آن را به قیمت ۴۰۰ میلیون تومان بفروشید، به آسانی توانسته اید پول تان را تقریبا دوبرابر کنید.

۳. سرمایه گذاری در بازار بورس

از یک فرد باهوش درخواست کمک کنید تا شما را راهنمایی کند چگونه می توانید سریع پولدار شوید، او به شما سرمایه گذاری در بورس را پیشنهاد خواهد کرد. هوشیارانه سهام را گزینش کنید و از سودهای مشتقه تان جهت سرمایه گذاری زیاد در بورس استفاده کنید. این کار به شما کمک می کند آینده تان را بسازید. اگرچه وقت هایی وجود دارد که سهام قابل استفاده نخواهد بود، ولی به محض این که در بازار معاملات بورس حرفه ای شوید، می توانید تغییرات را آینده نگری کنید و دریافتی های تان را کنترل دهید. کاری کنید با خرید سهم های زیاد در وقت پایین بودن قیمت ها، نوسانات بازار بورس به نفع شما تمام شود.

۴. یک محصول تازه اختراع کنید

زمانی که بتوانید محصول خودتان را خلق کنید، مورد نیاز است از حمایت مالکیت معنوی برخوردار شوید. کار بعدی که باید جهت کسب درآمد از آن انجام دهید این است که یا مجوز بگیرید یا آن را واگذار کنید. با اخذ مجوز، قراردادی امضا می کنید که به شما پروانه یا جواز ثبت اختراع تان را می دهد. این پروانه محصول تان را بعدا تکثیر می کند، می فروشد و بازاریابی می کند. با واگذاری، شما مالکیت محصول تان را به صورت به عاملی که برگزیده اید دائم می فروشید.

۵. اجاره املاک

نکته ی خوب راجع به ی مالکیت املاک اجاره ای این است که شما می توانید یک شغل ۱۷ – ۹ داشته باشید و درآمد مضاعفی نیز از این ملک کسب کنید. آن هایی که مَلّاک می شوند و به صورت تمام وقت در یک دفتر کار می کنند احتمالا سریعتر بازنشسته می شوند.

۶. یک ویدیوی پربیننده (وایرال) بسازید

اینترنت مکانی است عالی جهت این که به دنبال راه هایی سریع پولدار شدن بگردید. اگر چیز منحصربه فردی دارید که می خواهید با دیگران به اشتراک بگذارید، با ساختن یک ویدیو و بارگذاری آن در یوتیوب این کار را انجام دهید. تبلیغات یوتیوب به ازای هر ۱، ۰۰۰ دیدار ۲ دلار پرداخت می کنند. اگر کانال یوتیوب شما به شهرت برسد می توانید قراردادهای بزرگی ببندید و میلیون ها تومان به جیب بزنید. خب این هم یک راه اثبات شده است است که سریع پولدار شویم.

۷. به وظایف سخت بله بگویید.

با وجود بحران های اقتصادی، مردم از داشتن هرگونه شغلی احساس رضایت دارند، حتی کارهایی که حقوق خوبی پرداخت نمی کنند. با این حال، در جاهایی که به خاطر شرایط اقلیمی، قیمت جرم، و ناآرامی های مدنی زندگی سخت هست، کارهای چالش برانگیزی به عهده ی شما گذاشته خواهد شد. مشاغلی مانند این با حقوقی شش رقمی و اسکان رایگان، و نیز وقت ها و تسهیلات سفر همراه خواهد بود.

۸. اندوخته ها و سرمایه گذاری های معاف از مالیات را گزینش کنید

بسیاری از سرمایه گذاری ها مالیات تان را به شدت زیاد کردن می دهند، ولی اندوخته ها و سرمایه گذاری هایی وجود دارد که تأثیری بر مالیات تان ندارد. بعضی از این ها عبارتند از: سپرده های مستمری و بعضی اوراق قرضه.

۹. کتاب چاپ کنید

چطور به عنوان یک نویسنده به سرعت پولدار شویم؟ داستان هایی بنویسید که خوانندگان بیشتری خواهان آن ها هستند. خودتان داستان های تان را چاپ کنید و میلیون ها تومان درآمد کسب کنید. نایری بلویل، نویسنده ی داستان های باعشق گفت: از چاپ کتاب هایش آموخته است که اگر کتاب هایی بنویسید که به هم متصل هستند، هر وقت که بخش جدیدی منتشر می کنید، خوانندگان کتاب قبلی را نیز می خرند.

۱۰. منزل تان را به یک ستاره تبدیل کنید

فیلم ها، تبلیغات بازرگانی، و تلویزیون گروهی را به کار می گیرند تا جهت فیلم برداری به دنبال مکان هایی بگردند. اگر منزل شما عنصرهای معماری منحصر به فرد یا جالبی دارد، شما می توانید با اجاره دادن آن جهت فیلم برداری پول دربیاورید.

ثروتمند شدن مستلزم کار زیاد هست. اگر با مواردی راجع به ی انی که چگونه سریع و بدون زحمت پولدار شویم مواجه شدید، هوشیار باشید. به جای این که به دنبال راه های “چگونه سریع پولدار شویم” بگردید، راهی پیدا کنید تا در منزل پول درآورید.

منبع:بازده

اتمام خبر/

واژه های کلیدی: محصول | چگونه | میلیون | پولدار | بارگذاری | پولدار شدن | سرمایه گذار | سرمایه گذاری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog